Latvijas komanda Sēdvolejbolā izcīna sudraba kausu un medaļas starptautiskā turnīrā Līvānos

2014-12-15 04:06:40 http://www.lpkomiteja.lv/

v6XcwWGzlK.jpg

Latvijas komandas sēdvolejbolā 13.-14. decembrī piedalījās starptautiskā turnīrā sēdvolejbolā XII „LĪVĀNU KAUSS’2014” Latgales novada sirsnīgākajā pilsētā Līvānos. Piedalījās astoņas komandas no Ukrainas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas.
LĪVĀNU KAUSS sēdvolejbolā tradicionāli noslēdz sēdvolejbola gadu un notiek ļoti sirsnīgā atmosfērā. Turnīra organizatori ISK LĪDZĀS, ar Latvijas Paralimpiskās komitejas, Līvānu novada Domes un vietējo uzņēmumu atbalstu parūpējās, lai sacensību dalībnieku justos sportiski mundri un svētku noskaņās lustīgi. Liels paldies par to Latvijas sēdvolejbola galvaspilsētas namamātei Solvitai Ziemelei.
Turnīrs tika izspēlēts divās apakšgrupās, tā kā fiziskā slodze bija ļoti nopietna, sestdien komandām bija jānospēlē četras spēles. Latvijas izlasi sēdvolejbolā pārstāvēja divi sastāvi, lai gandrīz visi tuvākie kandidāti varētu parādīt un apliecināt savu trīs mēnešu smaga treniņu darba rezultātu. Fiziskās sagatavotības un tehniskā arsenāla, ka arī komandas ļoti labā psiholoģiskā mikroklimata apliecinājums bija labie turnīra rezultāti.
Komanda ir atjaunota komandas kapteiņa pilnīga atbildība par komandu laukumā, ģērbtuvēs un sadzīvē. Progress ir redzams salīdzinoši jauno spēlētāju (daži trenējās gadu, divus gadus, citi tikai aizvadījuši 4 treniņus) tehniskā un taktiskā sagatavotībā. Jau trešo gadu desmitu pieredzi guvušo spēlētāju (Uldis Ektermanis, Vadims Skoriks) padomi ir laikā un vietā. Sagatavošanās darbs Eiropas čempionātam ir veiksmīgi iesācies un turpināsies.
Latvijas vīriešu I komanda finālā smagā aizraujošā cīņā piekāpās Eiropas piektajai un Pasaules sestajai reitinga īpašniecei Ukrainas vienībai ar 0:3 (21:25; 27:29!!!; 20:25).